Egalitate la jocul din Liga Campionilor condus de Hategan

Postat de Ionut BorcanNici un comentariunov. 27, 2013

Porto-viena_1-1_hategan

FC Porto si Austria Viena au incheiat la egalitate, scor: 1-1 (0-1), intalnirea condusa de romanul Ovidiu Hategan. Partida a contat pentru etapa a 5-a din grupele Champions League.

Intr-un meci cu 29 de faulturi comise (15-14) si doar un singur ofsaid (1-0), arbitrul aradean a fost nevoit sa foloseasca de 3 ori cartonasul galben, de 2 ori in minutele de prelungire ale jocului. Toate avertismentele au fost aratate unor jucatori oaspeti.

La acest joc, Hategan a fost ajutat de Cristian Nica, Octavian Sovre (asistenti), Alexandru Tudor, Sebastian Coltescu (aditionali) si Adrian Ghinguleac (rezerva).

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!