Echipa lui Ovidiu Hategan, la Napoli – Arsenal, in sferturile Europa League

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuapr. 17, 2019

UEFA l-a delegat pe Ovidiu Hategan (foto: frf.ro) la cel mai important joc din returul sferturilor Europa League: Napoli – Arsenal (0-2, in tur). Colegi de echipa ii vor fi: Octavian Sovre, Sebastian Gheorghe (asistenti), Radu Petrescu, Sebastian Coltescu (aditionali) si Radu Ghinguleac (al patrulea oficial).

Elvetianul Markus Nobs a fost desemnat observator de arbitri, iar slovenul Radenko Mijatovič, observator de joc.

Partida de pe “Stadio San Paolo” se va disputa joi, 18 aprilie, de la ora 22:00, si va putea fi urmarita la Digi Sport, TV Telekom Sport si Look Sport!

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!