Echipa lui Istvan Kovacs, din nou în Champions League

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuoct. 17, 2021
Istvan Kovacs (Sursa foto: FRF/UEFA)

UEFA  a delegat o echipă de arbitri din România la meciul Club Brugge – Manchester City, din cadrul grupei A a Ligii Campionilor: Istvan Kovacs – Vasile Marinescu, Ovidiu Artene – Marian Barbu. În camera VAR se vor afla italianul Paolo Valeri și elvețianul Fedayi San. Lutz-Michael Fröhlich (GER) a fost desemnat observator de arbitri, iar Rotem Kamer (ISR) delegat de joc.

Partida se va disputa marți, 19 octombrie, de la 19:45, pe stadionul „Jan Breydel”, din Brugge.

Pe 28 septembrie, Istvan Kovacs, Vasile Marinescu și Ovidiu Artene au condus un alt joc dn grupele Ligii Campionilor: Șahtior – Inter (0-0).

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!