Doua brigazi din Romania au oficiat in Champions League (feminin)

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuoct. 07, 2016

Massey.Dorcioman.Albon.Iugulescu.Tepusa

 

 

 

 

 

Doua brigazi din Romania au oficiat ieri in 16-imile Champions League, varianta feminina.

In Norvegia, Teodora Albon, Petruta Iugulescu si Catalina Nan au condus partida dintre Avaldsnes si Lyon (Franta), incheiata cu scorul 2-5. Rezerva a fost localnica Elisabeth Thoresen.
Cristina Dorcioman, Mihaela Gomoescu si Patricia Samsudean s-au aflat in Spania, unde au arbitrat jocul Athletic Bilbao – Fortuna Hjorring (Danemarca), scor: 2-1. Rocio Puente Pino (Spania) a indeplinit rolul celui de-al patrulea oficial.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!