Delegare in Europa League pentru Istvan Kovacs

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuaug. 03, 2014

Dupa semifinala Campionatului European de juniori sub 19 ani, recent incheiat, Istvan Kovacs (foto) a primit o noua delegare de la UEFA. Ca dovada a faptului ca prestatia sa la turneul final din Ungaria a fost una foarte apreciata. De data aceasta va conduce un joc din mansa secunda a turului 3 preliminar din Europa League. Partida se va disputa in Norvegia, joi, 7 august.

 


Istvan Kovacs_Astra-RapidUEFA EUROPA LEAGUE, TUR 3 PRELIMINAR, MANSA A II-A

Joi, 7 august 2014, Trondheim, 20:00

 

Rosenborg BK (NOR) – Kardemir Karabükspor (TUR)

Arbitru: István Kovács (ROU)

Arbitrii Asistenti: Miklós István Nagy (ROU), Vasile Florin Marinescu (ROU)

Al Patrulea Oficial: Adrian Comanescu (ROU)

Observator Arbitri: Miroslav Radoman (SRB)

Delegat UEFA: Marinus Den Engelsman (NED)

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!