CV3: 45 de arbitri si asistenti din Liga 4 participa la seminarul pentru Liga 3

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariufeb. 15, 2020

La seminarul de iarna pentru arbitrii, arbitrii asistenti si observatorii de arbitri din Liga 3, organizat de CCA, vor participa si 18 arbitri si 27 de arbitri asistenti din Liga 4, care fac parte din programul Cavalerii viitorului 3. Seminarul va avea loc in perioada 15 – 28 februarie, la Complexul Mogosoaia (in 4 serii). Detalii aici.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!