Faza I
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | AFC Viitorul Albeşti – ASMS ACS Sănătatea Darabani | A: Baban Vlad (Iaşi – Iaşi) |
nu se disputa | A1: Diaconu Andrei (Iaşi – Iaşi) | |
Data: 2018-08-01 Ora: 17:30 | A2: Ciuban Cosmin (Iaşi – Iaşi) | |
Cupa României, Cupa României | ||
Stadion: Comunal (Albeşti – Botoşani) | ||
2 | CSO Viitorul Liteni – CSM Paşcani | A: Jijiie Bogdan (Botoşani – Botoşani) |
A1: Cretu Radu (Botoşani – Botoşani) | ||
Data: 2018-08-01 Ora: 17:30 | A2: Popovici Valentin (Botoşani – Botoşani) | |
Cupa României, Cupa României | ||
Stadion: Ion Pintilescu (Liteni – Suceava) | ||
3 | AS Viitorul Curiţa – ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ | A: Baciu Andrei (Botoşani – Botoşani) |
A1: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani – Botoşani) | ||
Data: 2018-08-01 Ora: 17:30 | A2: Grigoriu Nicoleta (Botoşani – Botoşani) | |
Cupa României, Cupa României | ||
Stadion: CSM (Oneşti – Bacău) | ||
4 | FC Vultureşti – AS Unirea Mirceşti | A: Băltuță Vasile Dorin (Flămânzi – Botoşani) |
A1: Pișta Andrei (Fălticeni – Suceava) | ||
Data: 2018-08-01 Ora: 17:30 | A2: Hazi Vladut (Volovăţ – Suceava) | |
Cupa României, Cupa României | ||
Stadion: Comunal (Negreşti – Vaslui) | ||
5 | Clubul Sportiv Local Sportul Ciorăşti – CSM Focşani 2007 | A: Diaconu Marius (Roman – Neamţ) |
A1: Țăranu Vlad (Piatra Neamţ – Neamţ) | ||
Data: 2018-08-01 Ora: 17:30 | A2: Andrei Ionut Razvan (Piatra Neamţ – Neamţ) | |
Cupa României, Cupa României | ||
Stadion: Comunal (Salcia Veche – Vrancea) | ||
6 | ACS Universitatea Dunărea de Jos Galaţi – ACS Sportul Chiscani | A: Frățilă Adrian (Vadu Paşii – Buzău) |
A1: Andreiu Silviu (Râmnicu Sărat – Buzău) | ||
Data: 2018-08-01 Ora: 17:30 | A2: Sava Andreea Nicoleta (Mărăcineni – Buzău) | |
Cupa României, Cupa României | ||
Stadion: Dunărea (Galaţi – Galaţi) | ||
7 | CS Viitorul Ianca – ACS Victoria Traian | A: Beldiman Razvan (Galaţi – Galaţi) |
A1: Bararu Daniel (Galaţi – Galaţi) | ||
Data: 2018-08-01 Ora: 17:30 | A2: Iftode Florin (Târgu Bujor – Galaţi) | |
Cupa României, Cupa României | ||
Stadion: Ştefan Vrăbioru (Ianca – Brăila) | ||
8 | ACS Pescăruşul Sarichioi Jr. – ACS FC Delta Dobrogea Tulcea | A: Pascu Cristian Antonio (Constanţa – Constanţa) |
A1: Ionus Erchian (Constanţa – Constanţa) | ||
Data: 2018-08-01 Ora: 17:30 | A2: Carson Marian (Constanţa – Constanţa) | |
Cupa României, Cupa României | ||
Stadion: Pescăruşul (Sarichioi – Tulcea) | ||
9 | CS Mihail Kogălniceanu – AS FC Agricola Borcea | A: Constantinescu Ionut (Galaţi – Galaţi) |
A1: Vlase Daniel (Slobozia Conachi – Galaţi) | ||
Data: 2018-08-01 Ora: 17:30 | A2: Vişan Florian Alexandru (Galaţi – Galaţi) | |
Cupa României, Cupa României | ||
Stadion: Sparta (Techirghiol – Constanţa) | ||
10 | AS Mostiştea Ulmu – ACSM Olteniţa | A: Buzea Vasile (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Barbulescu Marius (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2018-08-01 Ora: 17:30 | A2: Turcu George (Bucureşti – Bucureşti) | |
Cupa României, Cupa României | ||
Stadion: Ulmu (Ulmu – Călăraşi) | ||
11 | CS Viitorul Axintele – ACS Înainte Modelu | A: Moroita Andrei (Ploieşti – Prahova) |
A1: Răduță Gabriel (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2018-08-01 Ora: 17:30 | A2: Mociorniță Nicolae Bogdan (Băicoi – Prahova) | |
Cupa României, Cupa României | ||
Stadion: Comunal (Axintele – Ialomiţa) | ||
12 | SC Fotbal Club R Bucureşti – ACS Viitorul Domneşti | A: Naidin Marius (Piteşti – Argeş) |
A1: Ionescu Mihai Marian (Suseni – Argeş) | ||
Data: 2018-08-01 Ora: 17:30 | A2: Marin Nicusor (Suseni – Argeş) | |
Cupa României, Cupa României | ||
Stadion: Valentin Stănescu (Bucureşti – Bucureşti) | ||
13 | CS Argeşul Mihăileşti – CSO Bragadiru | A: Lastun Mihail Sebastian (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea) |
A1: Costache Marian Silviu (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea) | ||
Data: 2018-08-01 Ora: 17:30 | A2: Mazilu Maria Madalina (Ştefăneşti – Vâlcea) | |
Cupa României, Cupa României | ||
Stadion: Argeşul (Mihăileşti – Giurgiu) | ||
14 | ACS Drăgăneşti-Vlaşca – CS Sporting Roşiori 2008 | A: Porumbel Valentin (Olteniţa – Călăraşi) |
A1: Barbu Pompiliu Costinel (Craiova – Dolj) | ||
Data: 2018-08-01 Ora: 17:30 | A2: Popa Romeo (Craiova – Dolj) | |
Cupa României, Cupa României | ||
Stadion: Comunal (Drăgăneşti-Vlaşca – Teleorman) | ||
15 | AS Gloria 2015 Corneşti – AS FC Aninoasa | A: Dicu Madalin (Bucov – Prahova) |
A1: Dumitrache Stefan (Palanca – Prahova) | ||
Data: 2018-08-01 Ora: 17:30 | A2: Enache Gabriel (Ploieşti – Prahova, foto) | |
Cupa României, Cupa României | ||
Stadion: Gloria (Corneşti – Dâmbovita) | ||
16 | U Craiova 1948 SA – CS Internaţional Băleşti | |
nu se disputa | ||
Data: 2018-08-01 Ora: 17:30 | ||
Cupa României, Cupa României | ||
Stadion: | ||
17 | FC Petrolul Ţicleni – ACS Viitorul Şimian | A: Domsa Mihai (Aiud – Alba) |
A1: Popa Daniel (Aiud – Alba) | ||
Data: 2018-08-01 Ora: 17:30 | A2: Doarvoas Claudiu (Mintia – Hunedoara) | |
Cupa României, Cupa României | ||
Stadion: Petrolul (Ţicleni – Gorj) | ||
18 | CSM Slatina – AS Cozia Călimăneşti | A: Bădoiu Marius Daniel (Craiova – Dolj) |
A1: Tudor Razvan Claudiu (Craiova – Dolj) | ||
Data: 2018-08-01 Ora: 17:30 | A2: Ilinca Cristian Daniel (Craiova – Dolj) | |
Cupa României, Cupa României | ||
Stadion: 1 Mai (Slatina – Olt) | ||
19 | AS Croaţia Clocotici – CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic | |
nu se disputa | ||
Data: 2018-08-01 Ora: 17:30 | ||
Cupa României, Cupa României | ||
Stadion: | ||
20 | CS Victoria Zăbrani – CS Millenium Giarmata | A: Kovacs Szabolcs (Carei – Satu Mare) |
A1: Gireada Bogdan (Satu Mare – Satu Mare) | ||
Data: 2018-08-01 Ora: 17:30 | A2: Kopriva Zsolt (Satu Mare – Satu Mare) | |
Cupa României, Cupa României | ||
Stadion: Josef Scheirich (Zăbrani – Arad) | ||
21 | CSC Dacia Gepiu – CS Gloria Lunca Teuz Cermei | A: Gaitin Claudiu (Timişoara – Timiş) |
A1: Filip Alexandru (Timişoara – Timiş) | ||
Data: 2018-08-01 Ora: 17:30 | A2: Bulgarașu Mădălin (Timişoara – Timiş) | |
Cupa României, Cupa României | ||
Stadion: Comunal (Gepiu – Bihor) | ||
22 | AFC Sportul 2015 Petreşti – CS Hunedoara | A: Ștef Claudiu (Târgu Mureş – Mureş) |
A1: Bojan Cosmin (Târgu Mureş – Mureş) | ||
Data: 2018-08-01 Ora: 17:30 | A2: Gaspar Vladut (Târgu Mureş – Mureş) | |
Cupa României, Cupa României | ||
Stadion: 1 Mai (Petreşti – Alba) | ||
23 | ACS Viitorul Şelimbăr – ACS FC Avrig | A: Suvar Alexandru Nicolae (Sibiu – Sibiu) |
A1: Țuțu Lucian (Tărlungeni – Braşov) | ||
Data: 2018-08-01 Ora: 17:30 | A2: Osmache Claudiu (Braşov – Braşov) | |
Cupa României, Cupa României | ||
Stadion: Comunal (Şelimbăr – Sibiu) | ||
24 | ACS Sticla Arieșul Turda – CS Iernut | A: Lazăr Călin Gheorghe (Mediaş – Sibiu) |
A1: Nagy Daniel (Mediaş – Sibiu) | ||
Data: 2018-08-01 Ora: 17:30 | A2: Voaides Alina (Sibiu – Sibiu) | |
Cupa României, Cupa României | ||
Stadion: Municipal (Turda – Cluj) | ||
25 | AS Crasna Moftinu Mic – AFC Unirea Tăşnad | A: Szekely Zoltan (Baia Mare – Maramureş) |
A1: Soponar Răzvan Ionut (Baia Mare – Maramureş) | ||
Data: 2018-08-01 Ora: 17:30 | A2: Lar Stefan Daniel (Baia Mare – Maramureş) | |
Cupa României, Cupa României | ||
Stadion: Comunal (Moftinu Mic – Satu Mare) | ||
26 | CS Rapid Jibou – CS Minaur Baia Mare | A: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Antal Csaba (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2018-08-01 Ora: 17:30 | A2: Giorgiu Claudiu (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Cupa României, Cupa României | ||
Stadion: Rapid (Jibou – Sălaj) | ||
27 | ACS Unu Fotbal Club Gloria – FC Unirea Dej | A: Vieru Cristian (Cisnădie – Sibiu) |
A1: Duta Vasile Marius (Avrig – Sibiu) | ||
Data: 2018-08-01 Ora: 17:30 | A2: Tocai Emeric (Alma – Sibiu) | |
Cupa României, Cupa României | ||
Stadion: IPROEB (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | ||
28 | ACS Mureşul Ruşii-Munţi – CSM Avântul Reghin | A: Lădar Razvan (Zalău – Sălaj) |
A1: Fiter Ciprian (Satu Mare – Satu Mare) | ||
Data: 2018-08-01 Ora: 17:30 | A2: Corb Ioan Alexandru (Satu Mare – Satu Mare) | |
Cupa României, Cupa României | ||
Stadion: Central (Ruşii-Munţi – Mureş) | ||
29 | ACS Nemere Ghelinţa – ACS KSE Târgu Secuiesc | A: Vadana Sorin (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Meres Robert (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2018-08-01 Ora: 17:30 | A2: Muresan Alin Cristian (Floreşti – Cluj) | |
Cupa României, Cupa României | ||
Stadion: Doctor Sinkovits (Târgu Secuiesc – Covasna) | ||
30 | AS Unirea Cristuru Secuiesc – AFC Odorheiu Secuiesc | A: Costreie Adrian Sorin (Buftea – Ilfov) |
A1: Neagu Gabriel (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2018-08-01 Ora: 17:30 | A2: Baltatu Mihai (Buftea – Ilfov) | |
Cupa României, Cupa României | ||
Stadion: Orăşenesc (Cristuru Secuiesc – Harghita) | ||
31 | AS FC Precizia Săcele – CS Păuleşti | A: Salomir Mircea (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Todea Anghel (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2018-08-01 Ora: 17:30 | A2: Nasc Iosif Adrian (Câmpia Turzii – Cluj) | |
Cupa României, Cupa României | ||
Stadion: Precizia Săcele (Săcele – Braşov) | ||
32 | CS Voinţa Lanuri – CSM Râmnicu Sărat | A: Ciucanu Octavian (Braşov – Braşov) |
A1: Pavel Cojocaru Andrei (Braşov – Braşov) | ||
Data: 2018-08-02 Ora: 17:30 | A2: Pânzaru Viorel (Braşov – Braşov) | |
Cupa României, Cupa României | ||
Stadion: Voinţa (Lanuri – Buzău) | ||
33 | ACS Unirea Bascov – CS Atletic Bradu | A: Olaru Constantin Alin (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea) |
A1: Măndită Cristian Ionut (Tunari – Ilfov) | ||
Data: 2018-08-02 Ora: 17:30 | A2: Istrate Marian (Buftea – Ilfov) | |
Cupa României, Cupa României | ||
Stadion: Baza Sportivă Gr. Şc. Colibaşi (Colibaşi – Argeş) | ||
34 | AS Fortuna Becicherecu Mic – Ghiroda | A: Vărzan Aurel (Timişoara – Timiş) |
A1: Humita Ioan Daniel (Armeniş – Caraş Severin) | ||
Data: 2018-08-02 Ora: 17:30 | A2: Ilie Alexandru (Bocşa – Caraş Severin) | |
Cupa României, Cupa României | ||
Stadion: Comunal (Becicherecu Mic – Timiş) |
Sursa: CCA
Comentarii recente