Cristina Dorcioman si Petruta Iugulescu vor arbitra finala Algarve Cup

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariumart. 11, 2015

1.Samsudean.Dorcioman.Iugulescu_Barcelona-Bristol_ernesto

Veste excelentă pentru arbitrajul românesc, Cristina Dorcioman (foto), având-o ca asistentă şi pe Petruţa Iugulescu, va conduce finala Algarve Cup, acest minicampionat mondial feminin, organizat sub egida FIFA, anunta blogul Sport Campina. Jocul se va disputa la Algarve, intre Franta si SUA, astazi, de la ora 18:00 (ora Romaniei) si va putea fi urmarit, in direct, la Eurosport.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!