Comitetul Executiv al FRF a aprobat noul RODAAF

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuiul. 12, 2014

frfComitetul Executiv al FRF a aprobat, in sedinta de ieri, “cu unanimitate de voturi modificările propuse de administrația FRF cu privire la Regulamentul de Organizare și Desfășurare a Activității Arbitrilor de Fotbal cu amendamente”, conform site-ului frf.ro

Tot ieri a fost aprobat si Regulamentul de Organizare a Activității Fotbalistice cu amendamentele dezbătute in cadrul sedintei. 

Toate deciziile Comitetului Executiv din 11 iulie le gasiti aici.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!