Comisia Centrala a Arbitrilor are trei noi membri

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuaug. 20, 2015

CCA_Sigla noua_150x94Printre deciziile adoptate de Comitetul Executiv al Federatiei Romane de Fotbal, intrunit astazi, a fost si cea de completare a componentei Comisiei Centrale a Arbitrilor.

Astfel, conform site-ului frf.ro, a fost aprobata cu majoritate de voturi completarea componenței CCA cu domnii Eduard Dumitrescu, Zoltan Szekely (în locul domnului Cornel Sorescu), Ciubotariu Liviu”.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!