Coltescu, 1 penalty si 5 avertismente, la Leverkusen-Sociedad 1-5

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuoct. 02, 2013

Leverkusen-Sociedad_tineret_marcatori

Sebastian Coltescu, Radu Ghinguleac si Mircea Grigoriu au oficiat astazi la partida dintre Bayer Leverkusen si Real Sociedad, contand pentru etapa a 2-a a grupelor Ligii Campionilor – tineret. Oaspetii au castigat cu scorul de 5-1, dupa ce gazdele au condus cu 1-0 (autogol).

De cinci ori a fost nevoit Coltescu sa utilizeze cartonasul galben (4-1), iar o data sa arate punctul cu var. Din lovitura de pedeapsa Real a marcat golul 4. Dar intreaga statistica a jocului, preluata de pe site-ul UEFA, o puteti vedea mai jos.

Leverkusen-Sociedad_tineret_statistica

Leverkusen-Sociedad_tineret_echipe_cartonaseSursa capturi: uefa.com

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!