CJA Vrancea si-a desemnat cel mai bun arbitru

Postat de Ionut BorcanNici un comentariudec. 21, 2013

MIHAI Gica_VN_152x150Comisia Judeteana a Arbitrilor Vrancea a desemnat primii trei arbitri ai judetului in anul 2013. Pe locul I s-a clasat Gica Mihai (foto: monitorulvn.ro), urmat de catre asistentii Ionut Paraschiv si Cristi Voicu, toti componenti ai lotului Liga 3. 

„Mulţumesc arbitrilor pentru efortul depus în acest campionat şi, ceea ce este mai important, este faptul că nu au fost probleme de arbitraj. Aproape toţi delegaţii s-au declarat mulţumiţi de nivelul arbitrajului şi acest lucru ne obligă pe viitor să tratăm competiţiile cu aceeaşi seriozitate“, a spus preşedintele CJA Vrancea, Cristian Rusu, conform site-ului monitorulvn.ro.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!