CJA Prahova organizeaza o noua scoala de arbitri

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariumart. 10, 2016

AJF Prahova_siglaComisia Judeţeană a Arbitrilor “Dr. Emil Vlaiculescu” Prahova organizează cursurile unei noi ediţii a Şcolii de Arbitri. Cererile se depun la sediul A.J.F. Prahova, la Dl. Roşală Paul – tel: 0722820648. Cererea tip de înscriere se găseşte pe site-ul www.cja-prahova.ro sau la sediul A.J.F Prahova, strada Pielari, nr.5, Ploieşti.

Primul curs se va desfăşura la Sala Sindicatelor, Ploieşti, începand cu 24 martie 2016, ora 18:00.

Pentru relații suplimentare contactați  responsabilul școlii – Neagu Ionuț – tel: 0722275908.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!