CJA Neamt organizeaza un nou curs de formare arbitri

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuian. 17, 2015

AJF Neamt_sigla_180x153CJA Neamt informeaza ca incepand de joi, 22 ianuarie, va debuta un nou curs de formare a arbitrilor de fotbal.

Cei interesati de aceasta activitate, cu varsta cuprinsa intre 14 si 24 ani, sunt asteptati incepand de joi, 22 ianuarie 2015, ora 17:00, la sala de conferinte a stadionului municipal Ceahlaul Piatra Neamt.

Mentionam ca acest curs va dura aproximativ 2 luni si nu implica nici un cost.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!