CJA Dambovita are un nou secretar

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariumart. 07, 2017

Florin Mocanu-DB_fotbaljudetean.info_480x480

Dupa demisia lui Constantin Marinescu, presedintele Comisiei Judetene a Arbitrilor Dambovita, Ioan Negoescu, a numit un nou secretar. Conform siteului fotbaljudetean.info, acesta este Florin Mocanu (foto: fotbaljudetean), arbitru asistent – Liga 3. Acelasi site mai precizeaza ca in cadrul CJA au mai fost cooptati Dorel Popa si Gabriel Irimescu, plecand in schimb Ciprian Popa, care si-a dat demisia.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!