CJA Arad are 17 arbitri noi

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariumart. 17, 2016

AbsolventiScoalaArbArad_Martie2016_600x337

Ultimul curs de arbitri organizat de CJA Arad s-a desfășurat în perioada 01.11.2015-07.03.2016, lectori fiind Corneliu Tiulea (grupa Arad) și Emil Arsa (grupa Șiria, Sântana). Au participat un număr de 17 cursanți care au absolvit în totalitate cursul. Iată numele acestora: Bogaromi David, Calnacov Denis, Călindruț Emanuel, Căpruceană Gabriel, Crîsta Eusebiu, Dista Denis, Groșan Andrei Petre, Hapca Larisa Florina, Joandrea Sergiu, Mateș Bogdan, Moldoveanu Ionel Alexandru, Neagu Flavius, Pașca Gabriel Anton, Pătrăuță Teodor Alexandru, Rusu Alexandru, Suciu Andreea, Șopț Caius.

,,Șefii de promoție” au fost Hapca Larisa Florina, Joandrea Sergiu și Neagu Flavius, care la examenul de absolvire au obținut cea mai mare notă: 9.85.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!