Cifre rotunde pentru 3 arbitri din Liga 1

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariusept. 18, 2015

Comanescu adrian_600x239_ScoalaDeArbitri

Etapa a 10-a din Liga 1 a fost ceva mai speciala pentru un arbitru si doi asistenti care oficiaza de cativa ani la acest nivel. Conform statisticianului Razvan Toma,  Adrian Comanescu (Ramnicu Valcea; foto sus) a bifat cel de-al 100-lea “centru”, Sebastian Gheorghe (Suceava; foto-jos dreapta) a 200-a linie, iar Marius Nicoara (Baile Herculane; foto jos – stanga) a ajuns si el la 100 de jocuri pe prima scena.

ScoalaDeArbitri.Ro ii felicita pe cei 3 si le ureaza succes in continuare! 

Celelalte cifrele ale etapei a 10-a le gasiti pe blogul lui Razvan Toma, “Statisticianul fotbalului” – click aici.

Marius Nicoara+Gheorghe Sebastian_294x150

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!