CCA, intalnire cu o parte dintre arbitrii din Liga 1 (FOTO)

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuapr. 11, 2017

CCA_7-arbitri-L1_11.04 (1)

CCA a continuat astazi seria intalnirilor cu arbitrii din Liga 1, in format restrans. Astfel, 7 arbitri au venit la Casa Fotbalului, din Bucuresti, pentru o sedinta de analiza, la care au participat Kyros Vassaras, Alexandru Deaconu si Augustus Constantin. In perioada urmatoare vor fi chemati si ceilalti arbitri.

CCA_7-arbitri-L1_11.04 (2) CCA_7-arbitri-L1_11.04 (3)

Vezi si:

CCA, intalnire de analiza cu arbitrii din Liga 1 (FOTO)

CCA, intalnire cu arbitrii asistenti din Liga 1 (FOTO)

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!