Brigadă de arbitri din România în al doilea tur preliminar al Europa League

Postat de Bogdan CiocoiuNici un comentariuiul. 14, 2016

Pe langa echipa CSM Iasi angrenata in în al doilea tur preliminar al Europa League , Romania va avea, asta-seara, si o brigada de arbitri care va oficia in aceasta faza a competitiei.

 Brigada este formata din Cristi Balaj(centru,foto stanga), Ovidiu Artene(foto dreapta) si  MircBalaj+Artene_284x183eau Orbulet (asistenti), rezerva fiind Adrian Comanescu. Partida pe care o vor conduce reprezentantii nostri va incepe la ora locala 20:00 (21.00 ora Romaniei) si se va disputa pe stadionul “Novi Sad” din Maribor .Echipa gazda, NK Maribor va juca in compania bulgarilor de la Levski Sofia. Brigada de arbitri va fi observata de catre Shmuel Shteif in timp ce Arturs Gaidels  este delegatul UEFA .

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!