Aurel Onita a vorbit despre greva arbitrilor constanteni (VIDEO)

Postat de Ionut Borcan2 Comentariioct. 23, 2013

Aurel Onita_digi

Aurel Onita, presedintele CJA, a vorbit, la Digi24 Constanta, despre greva declansata de arbitrii din subordinea sa. Iata ce a spus asistentul FIFA:

“Nu stiu cum putem sa avem fotbal cand este atata violenta in teren si nu se ia nicio masura impotriva ei. Eu am incercat, si in scris si verbal, sa trag semnale, de trei ani, si nimeni nu vrea sa faca nimic.”

Alte detalii despre motivele care au dus la aceasta greva puteti afla din buletinul de stiri de mai jos, intre minutele 10:52 si 13:00. De asemenea, puteti afla si ce a declarat unul  dintre arbitri implicati.

 

Vedeti si:

Arbitrii din judetul Constanta sunt in greva

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!