Augustus Constantin, observator la un joc U21

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariusept. 06, 2020

Fostul arbitru FIFA Augustus Constantin (foto) a fost delegat de UEFA observator de arbitri la un joc din preliminariile Campionatului European de tineret (U21): Azerbaidjan – Franta. Meciul se va disputa pe „Kapital Bank Arena”, din Sumgayit, maine, de la ora 20:00 (ora Romaniei).

Echipa de arbitri este din Turcia: Halis Özkahya – Kerem Ersoy, Serkan Olguncan – Alper Ulusoy. Tot din Turcia este si observatorul de joc: Metin Kazancıoğlu.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!