Augustus Constantin, observator la un joc din Liga Națiunilor

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuiun. 11, 2022

Fostul arbitru international Augustus Constantin a fost desemnat observator de arbitri la jocul Ucraina – Armenia, din Grupa 1 a Ligii Natiunilor (B). Meciul se va disputa astazi, de la ora 16:00, în Polonia, pe stadionul “Miejski im Wladyslawa Krola”, din Lodz.

Echipa arbitrilor va fi formată din: Daniel Stefanski (arbitru), Dawid Golis, Michal Obukowicz (arbitri asistenti), Lukasz Kuzma (al patrulea oficial), Piotr Lasyk (VAR) si Krzysztof Myrmus (AVAR). Toți din țara gazdă a partidei.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!