Arbitru FIFA la finala Ligii a 4-a din Valcea

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuiun. 10, 2015

Tudor_600x273

AJF Vâlcea a stabilit ca finala Ligii a IV-a să aibă loc miercuri, 10 iunie, de la ora 18.00, pe Stadionul „Municipal” din Zăvoi. În ultimul act se vor înfrunta Flacăra Horezu (campioana en-titre şi câştigătoarea Cupei României în 2014 şi 2015) şi CS Şirineasa (campioana Seriei Sud şi finalista Cupei României din acest sezon), informeaza arenavalceana.ro.

Conform aceluiasi site, AJF Valcea l-a chemat să arbitreze, ca şi anul trecut, pe Alexandru Tudor (foto), cel care a condus si ultima finala a Cupei Romaniei Timisoreana (Steaua – “U” Cluj 3-0). El va fi ajutat la cele doua linii de margine de Vasile Marinescu si Bogdan Gheorghe. Toti componentii brigazii sunt din Bucuresti, primii doi fiind purtatori ai ecusonului FIFA, in timp ce al treilea oficiaza la nivelul Ligii 1.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!