Arbitru de fotbal si campioana la box

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariumart. 07, 2017

MihaelaRadu-DB-arb+box_fotbaljudetean.info_540x437

O arbitra din Dambovita are rezultate deosebite la box!

Radu Mihaela (foto: fotbaljudetean), sportiva legitimata la CSM Targoviste, a cucerit Cupa Romaniei la box. Sportiva antrenata de Nicu Tamas a castigat medalia de aur la senioare, categoria 81 de kilograme. Pugilistele de la CSM Targoviste au castigat la Ramnicu Sarat cinci medalii, informeaza site-ul fotbaljudetean.info.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!