Arbitrii promovati in Liga 3 – Program Talente / Arbitrii promovati in Liga 2 si 3 – examen

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuiun. 16, 2014

CCA_Sigla noua_150x94CCA a anuntat astazi numele arbitrilor si ale arbitrilor asistenti promovati in Liga 3, respectiv 2, in urma examenului din luna aprilie a acestui an. Daca rezultatele obtinute de fiecare participant se stiau deja, ele fiind afisate pe site, CCA a oficializat practic promovarile in sedinta de pe 12 iunie. De asemenea, a fost publicata si lista nominala a  arbitrilor si arbitrilor asistenti din Liga 4 promovati in lotul Liga 3, urmare a finalizarii “Programului Talente 2013/2014”.

Arbitrii si arbitrii asistenti promovati in urma examenului si a programului tinere talente  

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!