ARBITRII MADALIN PENCIU SI BOGDAN DUMITRACHE, CELE MAI MULTE MECIURI OFICIATE IN LIGA A 3-A

Postat de Cosmin VaidaNici un comentariudec. 03, 2014

madali.penciuLiga a 3-a a intrat in vacanta dupa etapa a 13-a,disputata in 21-22.11.2014,ultima a turului din sezonul 2014-2015.S-a tras linie si asupra meciurilor oficiate de catre arbitri. Astfel dupa disputarea a 13 etape ,din cele 6 serii a ligii a 3-a au fost delegati 91 de arbitri.

Giurgiuveanul Madalin Penciu (foto centru) si bucuresteanul Bogdan Dumitrache au avut cele mai multe delegari,fiecare avand cate 10 meciuri din 13 posibile.Pe locul 3 se gasesc 4 arbitri: Andrei Nagy ( Aiud),Mircea Ardelean (Arad),Cristian Codrea (Baia Mare) si Sergiu Mavriche (Bacau),fiecare avand cate 9 meciuri

Mai jos puteti vede clasamentul in intregime:

 

Meciuri oficiate arbitri Liga a III-a,dupa etapa a 13-a (TUR)

foto: facebook.com

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!