Baraj promovare Liga 3, Etapa 2
# |
echipe |
arbitri |
1 |
CSO Siretul Dolhasca – CS Unirea Mirceşti |
A: Ioniță Eduard (Galaţi – Galaţi) |
|
|
A1: Iacob Florin (Constanţa – Constanţa) |
|
Data: 2020-08-05 Ora: 20:00 |
A2: Ionus Erchian (Medgidia – Constanţa)
|
|
Baraj Liga 3, Regiunea 1, Nord-Est, grupa A |
|
|
Stadion: Municipal (Vaslui – Vaslui) |
Obs: Ionascu Laurentiu (Buzău – Buzău) |
|
|
Obs: Scanteie Daniel (Bacău – Bacău) |
# |
echipe |
arbitri |
1 |
AFCS Viitorul Curiţa – CS Sporting Juniorul Vaslui |
A: Buzea Vasile (Bucureşti – Bucureşti) |
|
|
A1: Necula Mihaita (Bucureşti – Bucureşti) |
|
Data: 2020-08-05 Ora: 17:30 |
A2: Turcu George (Bucureşti – Bucureşti)
|
|
Baraj Liga 3, Regiunea 1, Nord-Est, grupa B |
|
|
Stadion: CFR (Paşcani – Iaşi) |
Obs: Anitoaei Petronela (Iaşi – Iaşi) |
|
|
Obs: Iancu Marin (Urziceni – Ialomiţa) |
# |
echipe |
arbitri |
1 |
ACS CAO 1910 Oradea – CSM Satu Mare |
A: Ardelean Mircea (Arad – Arad) |
|
|
A1: Băla Casian (Arad – Arad) |
|
Data: 2020-08-05 Ora: 17:30 |
A2: Mihoc Alina (Arad – Arad)
|
|
Baraj Liga 3, Regiunea 2, Nord-Vest, grupa A |
|
|
Stadion: Municipal (Zalău – Sălaj) |
Obs: Marchis Traian (Baia Mare – Maramureş) |
|
|
Obs: China Cristian (Baia Mare – Maramureş) |
# |
echipe |
arbitri |
1 |
CS Măgura Cisnădie – ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 2 |
A: Moroita Andrei (Ploieşti – Prahova) |
|
|
A1: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş – Braşov) |
|
Data: 2020-08-05 Ora: 17:30 |
A2: Bălan Gheorghită (Piteşti – Argeş)
|
|
Baraj Liga 3, Regiunea 3, Centru, grupa A |
|
|
Stadion: Tineretului (Braşov – Braşov) |
Obs: Măiereanu Lucian (Braşov – Braşov) |
|
|
Obs: Chiritescu Petrisor (Braşov – Braşov) |
# |
echipe |
arbitri |
1 |
CS Ocna Mureş – CSM Corona Braşov |
A: Omuţ Marius (Satu Mare – Satu Mare) |
|
|
A1: Timar Ovidiu (Marghita – Bihor) |
|
Data: 2020-08-05 Ora: 17:30 |
A2: Bălan Marius (Dej – Cluj)
|
|
Baraj Liga 3, Regiunea 3, Centru, grupa B |
|
|
Stadion: Central (Ungheni – Mureş) |
Obs: Ciglenean Mircea (Cluj-Napoca – Cluj) |
|
|
Obs: Căluşer Vlad (Târgu Mureş – Mureş) |
# |
echipe |
arbitri |
1 |
ACS Ştiinţa Turceni – CS Victoria Zăbrani |
A: Chioran Marius Nechita (Cluj-Napoca – Cluj) |
|
|
A1: Despa Radu (Baia Mare – Maramureş) |
|
Data: 2020-08-05 Ora: 17:30 |
A2: Lucaci Cristian Nicolae (Baia Mare – Maramureş)
|
|
Baraj Liga 3, Regiunea 4, Vest, grupa A |
|
|
Stadion: Michael Klein (Hunedoara – Hunedoara) |
Obs: Spătaru Iulian (Timişoara – Timiş) |
|
|
Obs: Ştefan Marius Claudiu (Orăştie – Hunedoara) |
# |
echipe |
arbitri |
1 |
ACS Roberto Ziduri – ACS Unirea Tricolor Dăbuleni |
A: Busi Cătălin (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea) |
|
|
A1: Neacșu Ionuț Traian (Bucureşti – Bucureşti) |
|
Data: 2020-08-05 Ora: 17:30 |
A2: Udrea Ramona Doriana (Târgu Jiu – Gorj)
|
|
Baraj Liga 3, Regiunea 5, Sud-Vest, grupa A |
|
|
Stadion: 1 Mai (Municipal) (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea) |
Obs: Babadac Cristina (Alexandria – Teleorman) |
|
|
Obs: Mihai Duras (Fieni – Dâmboviţa) |
# |
echipe |
arbitri |
1 |
CSO Plopeni – ACSM Olteniţa |
A: Costreie Sorin (Buftea – Ilfov) |
|
|
A1: Țepușă Mihaela (Bucureşti – Bucureşti) |
|
Data: 2020-08-05 Ora: 17:30 |
A2: Filip Alexandru (Constanţa – Constanţa)
|
|
Baraj Liga 3, Regiunea 6, Sud, grupa A |
|
|
Stadion: Gloria (Buzău – Buzău) |
Obs: Moise Gheorghe (Bucureşti – Bucureşti) |
|
|
Obs: Mircea Constantin (Buzău – Buzău) |
# |
echipe |
arbitri |
1 |
AS FC Bărăganul Ciulniţa – CSA Steaua Bucureşti |
A: Dan Florin Costin (Chirnogi – Călăraşi) |
|
|
A1: Vlase Daniel (Galaţi – Galaţi) |
|
Data: 2020-08-05 Ora: 17:30 |
A2: Vişan Florian Alexandru (Galaţi – Galaţi)
|
|
Baraj Liga 3, Regiunea 6, Sud, grupa B |
|
|
Stadion: Vasile Enache (Modelu – Călăraşi) |
Obs: Negoescu Ion (Târgovişte – Dâmboviţa) |
|
|
Obs: Brînduşă Ionel Niculae (Călăraşi – Călăraşi) |
# |
echipe |
arbitri |
1 |
ACS Sportul Chiscani – CSL Victoria Gugeşti |
A: Amorăriței Mihai (Câmpina – Prahova) |
|
|
A1: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmboviţa) |
|
Data: 2020-08-05 Ora: 17:30 |
A2: Apostu Alexandra Theodora (Bacău – Bacău)
|
|
Baraj Liga 3, Regiunea 7, Sud-Est, grupa A |
|
|
Stadion: Municipal (Râmnicu Sărat – Buzău) |
Obs: Mihalache Gheorghe (Buzău – Buzău) |
|
|
Obs: Simion Andrei (Bucureşti – Bucureşti) |
Sursa: frf-cca
Tags: baraj liga a 3-a, delegari arbitri Liga 3, observatori de joc, promovare
postat în categoria Info Intern |
Comentarii recente