Arbitrii finalei feminine a Cupei Romaniei

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariumai 31, 2019

Astazi, de la ora 17:00, va avea loc finala Cupei Romaniei la fotbal feminin. Pe stadionul „Trans-Sil”, din Targu Mures, se vor intalni Fortuna Becicherecu Mic si Vasas Femina Odorheiu Secuiesc. Partida va fi condusa de: Iuliana Demetrescu (foto: frf), Roxana Ivanov si Diana Florea. Al patrulea oficial este Roxana Recorean, iar observator de arbitri – Teodora Albon.

Meciul va fi transmis in direct pe FRF TV si pe pagina de facebook a Federatiei Romane de Fotbal. 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!