Arbitrii de Liga 4 care vor sustine testele de intrare in Programul de Talente 2014

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuapr. 16, 2014

CCA_Sigla noua_150x94Conform site-ului CCA, “Toti arbitrii si arbitrii asistenti de Liga 4 nominalizati pentru Programul de Talente editia 2014, precum si cei care au fost inclusi in mod automat in listele eligibile pentru editia din acest an, vor sustine testele de admitere in editia 2014 a acestui program cu ocazia Concursului de Promovare in Liga 3 care se va organiza in 16 aprilie 2014 la Bucuresti.”

Daca zilele trecute v-am prezentat numele celor care participa la concursul de promovare in liga 3, iata mai jos si numele celor 12 arbitri si 15 arbitri asistenti care vor sustine testele doar pentru intrarea in Programul de Talente editia 2014.

Tabel cu arbitrii si arbitrii asistenti Liga 4 care vor sustine testele pentru intrarea in Programul de Talente editia 2014

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!