Arbitri romani, la un joc din preliminariile Campionatului European – U21

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuaug. 29, 2017

George Gaman (foto: LPF) a fost delegat de UEFA sa conduca partida Israel – Azerbaidjan, din cadrul preliminariilor Campionatului European de tineret (sub 21 de ani). El va fi insotit de Mircea Grigoriu, Marius Nicoara si Catalin Popa.

Jocul se va disputa pe stadionul “Akko Municipal”, din Akko, joi, 31 august, de la ora 19:30.

 

Vezi si:

Meci foarte important pentru Alexandru Deaconu in preliminariile CM

Echipa lui Ovidiu Hategan, delegata in preliminariile CM 2018

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!