Arbitri romani la un joc amical inter-tari

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariumart. 24, 2016

IstvanKovacs_Freiburg-SlovanLiberec_600x431

Unul dintre jocurile amicale inter-tari programate astazi va fi condus de o brigada din Romania. Este vorba despre partida Grecia – Muntenegru, care se va disputa de la ora 19:00, pe “Karaiskaki Stadium”, din Pireu. Istvan Kovacs (foto) se va afla la centru, iar Vasile Marinescu si Alexandru Cerei la liniile de margine. Rezerva a fost desemnat grecul Anastassios Papapetrou.

Vezi si:

Patru romance vor oficia in sferturile Women’s Champions League

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!