Arbitri romani la Napoli – Arsenal, in grupele Youth League

Postat de Ionut BorcanNici un comentariudec. 09, 2013

YOUTH_League_siglaIn ultima etapa a grupelor Youth League, varianta de tineret a Ligii Campionilor, o brigada din Romania va conduce Napoli – Arsenal. La centru se va afla Radu Petrescu, iar la liniile de margine Radu Ghinguleac si Bogdan Velicu. Italianul Claudio Gavilluci a fost desemnat al patrulea oficial, in timp ce conationalul sau Cosimo Bolognino va nota prestatia arbitrilor. De partea organizatorica se va ocupa delegatul UEFA Borja Santana, din Spania.

Partida – contand pentru grupa F – se va disputa miercuri, 11 decembrie, pe stadionul “Augusto Bisceglia”, din Aversa, de la ora 16:00 (15:00 – locala).

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!