Arbitri romani in sferturile Europa League

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuapr. 03, 2018

Joi, 5 aprilie, de la ora 22:05, o echipa din Romania va conduce partida Lazio – Salzburg, din sferturile de finala ale Europa League (tur). Ovidiu Hategan – Octavian Sovre, Sebastian Gheorghe – Istvan Kovacs, Sebastain Coltescu – Radu Ghinguleac sunt cei sase care vor oficia la jocul de pe stadionul Olimpic din Roma.
Armeanul Karen Nalbandyan a fost desemnat observator de arbitri, iar slovenul Radenko Mijatović observator de joc.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!