Arbitri din Romania, la Bordeaux – Benfica, in optimile Europa League

Postat de Ionut BorcanNici un comentariumart. 14, 2013

Hategan_astra_600x261

Dupa ce saptamana trecuta arbitri din Romania au condus partida VfB Stuttgart – Lazio Roma (0-2), din mansa I a optimilor Europa League, tara noastra va fi reprezentata si in returul aceleiasi faze a competitiei. O echipa condusa de Ovidiu Hategan va oficia, asta-seara, in Franta, la jocul dintre Girondins Bordeaux si Benfica Lisabona. In tur a fost 1-0 pentru portughezi.

Girondins Bordeaux – Benfica Lisabona, Ora 22:05
Stadion: “Stade Chaban-Delmas”, Bordeaux
Arbitru: Ovidiu Alin Hategan (ROU; foto)
Arbitru Asistent 1: Octavian Sovre (ROU)
Arbitru Asistent 2: Sebastian Eugen Gheorghe (ROU)
Arbitru Aditional 1: Sebastian Coltescu (ROU)
Arbitru Aditional 2: István Kovács (ROU)
Rezerva: Radu Adrian Ghinguleac (ROU)
Observator-arbitri: Alfredo Trentalange (ITA)
Delegat UEFA: Leonid Kaloshin (RUS)

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!