Ana Terteleac va conduce un joc din preliminariile Campionatului Mondial Feminin

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuapr. 07, 2022

O echipa de fete din Romania va oficia la partida Serbia – Israel, in preliminariile Campionatului Mondial Feminin de anul viitor. Meciul se va diputa astazi, de la ora 19:00 (18:00 CET), la Stara Pazova.

La centru se va afla Ana Maria Terteleac (foto: facebook), iar la liniile de margine: Alexandra  Apostu (ROU) si Mihaela Țepușă. Iuliana Demetrescu va fi al patrulea oficial. Prestatia lor va fi evaluata de poloneza Emilia Wnuk. De partea organizatorica se va ocupa Cristiano Ascari (SMR).

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!