Alexandru Deaconu, observator în Champions League, la jocul lui Chelsea

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuoct. 27, 2020
Alexandru Deaconu (Foto: FRF)

Alexandru Deaconu, a fost delegat observator de arbitri la jocul FC Krasnodar – Chelsea, din Grupa E a Ligii Campionilor. Meciul se va disputa miercuri, de la ora 19:55 și va fi arbitrat de o echipă din Turcia.

La centru se va afla Ali Palabiyik, iar la liniile de margine Ceyhun Sesigüzel și Serkan Olguncan. Arda Kardeșler a fost desemnat al patrulea oficial. Italianul Massimiliano Irrati va fi VAR, in timp ce AVAR a fost delegat tot un turc – Mete Kalkavan.

Observatorul de joc este din Olanda – Mark Bos.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!