Alexandru Deaconu, observator de arbitri la un turneu in Macedonia

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariumart. 21, 2018

Alexandru Deaconu (foto: frf) a fost desemnat de UEFA observator pentru arbitri la turneul de calificare pentru Campionatul European Under 19, din Macedonia. Incepand de astazi si pana pe 27 martie aici se vor desfasura jocurile din cadrul grupei 2 a “Turului de Elita”. Alaturi de tara gazda mai participa: Anglia, Letonia si Ungaria.

Celalalt observator care oficiaza la acest turneu este albanezul Sokol Jareci.

Arbitri: Karim Abed (Franta), Christian Dingert (Germania), Yaroslav Kozyk (Ucraina), Igor Stojčevski (Macedonia).

Arbitri asistenti: Mehdi Rahmouni (Franta), Christian Gittelmann (Germania), Viktor Matyash (Ucraina), Daniel Vasilevski (Macedonia).

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!