Alexandru Deaconu, observator de arbitri in Europa League

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuaug. 03, 2014

Alexandru Deaconu_153x200Alexandru Deaconu a fost delegat de UEFA la un nou joc din acest sezon al Europa League. Dupa Rosenborg – Jelgava (scor: 4-0), din mansa I a primului tur preliminar, el va observa arbitrii partidei Zimbru Chisinau (Moldova) – SV Grödig (Austria). Meciul se va disputa joi, 7 august, in capitala vecinilor de peste Prut, de la ora 22:05 (ora Romaniei).

Arbitrii partidei ce conteaza pentru mansa secunda a turului 3 preliminar sunt din Finlanda: Antti Munukka (arbitru), Matti Heininen, Jukka Honkanen (asistenti) si Dennis Antamo (rezerva). Observator de joc a fost desemnat Nils Fisketjonn, din Norvegia.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!