Alba Iulia | Cursuri gratuite pentru cei care doresc sa devina arbitri

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuiul. 28, 2013

Cursuri arbitri alba iulia

Comisia Municipala a Arbitrilor Alba Iulia organizeaza cursuri gratuite de initiere si formare pentru arbitri, baieti si fete, cu varsta minimă de 14 ani. Acestea au debutat pe 17 iulie, la stadionul Cetate din Alba Iulia.

Cei care vor se ocupa de pregatirea cursantilor sunt Alexandru Voda, presedintele CMA  si arbitrul Mihai Tara, secretarul CJA. Mai multe informatii se pot obtine la numerele de telefon: 0746.817.533 sau 0735.859.978.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!