WCL: Albon a arbitrat Arsenal-Glasgow, Dorcioman va conduce Wolfsburg-Malmo

Postat de Ionut BorcanNici un comentariunov. 13, 2013

Albon&Iugulescu_uefa_WCL_09.11.13

Teodora Albon (foto: UEFA/TGS Photos) a condus sambata partida dintre Arsenal Londra si Glasgow City (scor: 3-0), contand pentru mansa I din optimile Ligii Campionilor, varianta feminina. Ea a fost ajutata de Petruta Iugulescu, Mihaela Gomoescu si rezerva Lisa Rashid (Anglia).

Asta-seara, de la ora 20:00, Cristina Dorcioman, Petruta Iugulescu si Speranta Popescu vor oficia la returul dintre Wolfsburg si Malmo FF (2-1, in tur). Rezerva a fost desemnata nemtoaica Riem Hussein.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!