VIDEO: Sorin Corpodean, la ultima conferinta de presa ca presedinte al AJF Alba

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariumart. 19, 2015

Sorin Corpodean_ultima conf-presAJFAb_mar15_600x308

Marti, 17 martie 2015, Sorin Corpodean a sustinut ultima conferinta de presa in calitatea de presedinte al Asociatiei Judetene de Fotbal Alba. Va reamintesc faptul ca fostul arbitru FIFA a demisionat din aceasta functie luna trecuta.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!