VIDEO: Gluma arbitrului Serdar Gözübüyük, după super golul marcat de Wout Brama

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariunov. 01, 2020
Wout Brama si Serdar Gözübüyük (foto: archytele.com)

O situatie amuzantă s-a petrecut la meciul Twente Enschede – PEC Zwolle (scor 5-1), disputat sâmbătă, în prima ligă olandeză. După super golul marcat de Wout Brama, aflat în spatele acestuia, arbitrul Serdar Gözübüyük (35 ani; FIFA) s-a prefăcut că se consultă cu colegul din camera VAR. Neștiind ce s-a întâmplat jucătorul s-a întors către acesta, dar a realizat repede că este o glumă.

Golul marcat de Wout Brama il puteti vedea aici.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!