VIDEO | Arbitru rau: a batut un jucator, apoi l-a eliminat

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuoct. 26, 2013

arbitrul_bataus_Kuwait

In prima liga din Kuwait se intampla lucruri incredibile. Arbitrul partidei Al Arabi – Al Naser (scor: 4-1), Saad Al Fadhli, a devenit celebru in intreaga lume, dupa ce a lovit un jucator, intai cu un croseu, iar mai apoi cu piciorul.

Incidentul s-a petrecut in urma acordarii unei lovituri de pedeapsa pentru Al Arabi. Suparati, cei de la Al Naser au inceput sa protesteze, inconjurand si imbrancind arbitrul. Pe care l-au cam lasat nervii. Ce a urmat… vedeti mai jos.

 

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!