Un roman din Israel arbitreaza in grupele UEFA Youth League

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariusept. 28, 2014

Dan Ucenic_nir.keidar-photographer_600x304

Partida APOEL (Cipru) – Ajax (Olanda), contand pentru etapa a 2-a din grupele UEFA Youth League, va fi condusa de o brigada din Israel, in componenta careia se afla si un roman. Este vorba despre asistentul Dan Ucenic (stanga, foto: Nir Keidar). Nascut la Sibiu, acesta locuieste de peste 20 de ani in Tara Sfanta, unde oficiaza la nivelul primei ligi. 

APOEL – Ajax, Grupa F

Stadion: GSZ, Larnaca; Ora 16:00

Arbitru: Roy Reinshreiber  (ISR)

Arbitri asistenti: Dan Ucenic  (ISR), Matityahu Yakobov  (ISR)

Al patrulea oficial: Nikolas Neokleous  (CYP)

Delegat UEFA: Andrew Shaw  (ENG)

Observator arbitri: Michael Argyrou  (CYP)

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!