Un roman, arbitru de rezerva la derbiul Real Madrid – Villarreal

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuapr. 20, 2016

CristiLixandru_VicenteCalderon_AtleticoMadrid_620x255Din brigada care va conduce partida de asta-seara dintre Real Madrid si Villarreal va face parte si un roman. Este vorba despre Cristian Lixandru (foto), desemnat al patrulea oficial. Arbitrul FIFA Clos Gomez se va afla la centru, iar Javier Aguilar si Luis Marco la liniile de margine.
Meciul este considerat derbiul etapei a 34-a din Primera Division, gazdele aflandu-se pe locul 3, iar oaspetii pe 4.
Jocul de pe “Estadio Santiago Bernabeu”, din Madrid, va incepe la ora 23:00 si va putea fi urmarit pe Digi Sport 2 si Dolce Sport 2.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!