Un nou joc pentru Ovidiu Hategan in grupele Champions League

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariunov. 03, 2015

hategan sovre gheorghe

Ovidiu Hategan a fost delegat din nou de UEFA la un joc din grupele Champions League. Partida la care va oficia este Sahtior Donetk – Malmo FF, programata asta-seara, de la ora 21:45, la Lviv, pe arena cu acelasi nume.

Colegii arbitrului aradean sunt Octavian Sovre, Sebastian Gheorghe (asistenti; amandoi alaturi de Hategan in foto), Alexandru Tudor, Sebastian Coltescu (aditionali) si Adrian Ghinguleac (rezerva).

Ungurul Laszlo Vagner a fost desemnat observator de arbitri, iar englezul Mark Blackbourne observator de joc.

Sursa foto: MSK Zilina