Posts Tagged 'rezerva'

Arbitrii echipelor romanesti in Europa League / Etapa 2

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentssept. 29, 2016

UEFA EUROPA LEAGUE

Debuteaza Liga 2. Arbitrii si observatorii primei etape

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentsaug. 06, 2016

Liga 1: Birsan si Cojocaru vor conduce ultimele jocuri ale etapei a 2-a

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentsiul. 31, 2016

Liga 1, Etapa 2; luni

Doi romani, observatori in Europa League / Turul 3 preliminar (II)

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentsiul. 31, 2016

 

Observator din Romania la finala Campionatului European – U19, feminin

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentsiul. 31, 2016

Europa League: Marius Avram va arbitra in turul 3 preliminar

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentsiul. 30, 2016

Radu Petrescu, delegat la un joc din Europa League – Turul 3 preliminar

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentsiul. 30, 2016

Arbitrii finalei Cupei Ligii Adeplast

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentsiul. 16, 2016

Cupa Ligii Adeplast – Finala    

Liga 3, Etapa 23: Arbitrii si observatorii jocurilor

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentsmai 07, 2016

Liga 3, Etapa 23

Arbitrii jocurilor: Pandurii-Astra si Concordia-Botosani

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentsmai 07, 2016

Play-Off Liga I, Etapa 10 CS PANDURII LIGNITUL Târgu Jiu – AFC Astra (GR) Data: 2016-05-07; Ora: 21:00 Stadion: Municipal (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) A: Chivulete Andrei Florin (Bucureşti – Bucureşti) A1: Marinescu Vasile (Bucureşti – Bucureşti)

Liga 2, Play-off & Play-out: Delegari arbitri

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentsmai 07, 2016

Play-off Liga a 2-a, Etapa 6

Liga 3, Etapa 21: Arbitrii jocurilor programate sambata

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentsapr. 22, 2016

Liga 3, Etapa 21; Sambata, 23.04.2016

Liga 2: Arbitrii jocurilor programate sambata

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentsapr. 22, 2016

Play-off Liga a 2-a, Etapa 4

Arbitrii jocurilor: Steaua – Viitorul si Poli – Concordia

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentsapr. 22, 2016

Play-Off Liga I, Etapa 8 SC FC Steaua Bucuresti SA (B) – SC FC Viitorul Constanţa SA Data: 2016-04-23; Ora: 20:30 Stadion: National Arena (Bucureşti – Bucureşti) A: Popa Cătălin (Piteşti – Argeş) A1: Urzică Vladimir (Piatra Neamţ – Neamţ)

Liga 3, Etapa 21: Arbitrii jocurilor programate vineri

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentsapr. 21, 2016

Liga 3, Etapa 21; Vineri, 22.04.2016

Arbitrii jocului Petrolul – Botosani / Etapa 8, Play-Out

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentsapr. 21, 2016

Play-Out Liga I, Etapa 8 

Un roman, arbitru de rezerva la derbiul Real Madrid – Villarreal

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentsapr. 20, 2016

Arbitrii jocurilor: Dinamo-ASA, Voluntari-Chiajna

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentsapr. 17, 2016

Play-Off Liga I, Etapa 7 SC Dinamo 1948 Bucureşti – AS FC ASA Targu Mures 2013 (MS) Data: 2016-04-17; Ora: 20:30 Stadion: National Arena (Bucureşti – Bucureşti) A: Cojocaru Adrian Viorel (Galaţi – Galaţi) A1: Bucsi Imre-Laszlo (Sfântu Gheorghe – Covasna)

Liga 3, Etapa 20: Arbitrii jocurilor programate sambata

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentsapr. 16, 2016

                Liga 3, Etapa 20; Sambata, 16.04.2016

Arbitrii jocurilor programate sambata in Liga 2

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentsapr. 16, 2016

Play-off Liga a 2-a, Etapa 2

Arbitrii jocurilor: Astra-Steaua si CFR-Botosani

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentsapr. 16, 2016

Play-Off Liga I, Etapa 7 AFC Astra (GR) – SC FC Steaua Bucuresti SA (B) Data: 2016-04-16; Ora: 20:30 Stadion: Marin Anastasovici (Giurgiu – Giurgiu) A: Balaj Pavel Cristian (Baia Mare – Maramureş) A1: Oniţă Aurel (Constanţa – Constanţa) A2: Cerei Alexandru (Cluj-Napoca – Cluj)

Liga 3, Etapa 20: Arbitrii jocurilor programate vineri

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentsapr. 14, 2016

Liga 3, Etapa 20; Vineri, 15.04.2016

Liga 2: Arbitrii meciului FC Brasov – Chindia

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentsapr. 14, 2016

Play-off Liga a 2-a, Seria 2

Arbitrii jocului Petrolul – Craiova

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentsapr. 14, 2016

Play-Out Liga I, Etapa 7

Arbitrii jocurilor programate astazi in Liga 1

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentsapr. 11, 2016

Play-Off Liga I, Etapa 6  CS PANDURII LIGNITUL Târgu Jiu – AS FC ASA Targu Mures 2013 (MS) Data: 2016-04-11; Ora: 20:30 Play-Off Liga I, Play-Off Liga I Stadion: Municipal (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) A: Rusandu Lucian (Sfântu Gheorghe – Covasna) A1: Urzică Vladimir (Piatra Neamţ – Neamţ)

Liga 3, Etapa 19: Arbitrii jocurilor programate sambata

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentsapr. 08, 2016

Liga 3, Etapa 19; Sambata, 09.04.2016

Liga 2: Arbitrii jocurilor programate sambata

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentsapr. 08, 2016

Play-off Liga a 2-a, Seria 1, Etapa 1

Arbitrii jocurilor: Viitorul-Astra si Craiova-CFR

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentsapr. 08, 2016

Play-Off Liga I, Etapa 6

Petruta Iugulescu, rezerva la Romania – Franta

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentsapr. 08, 2016

Targovisteanca Petruta Iugulescu (foto) va indeplini rolul celui de-al patrulea oficial la partida Romania – Franta, ce conteaza pentru calificarea la Campionatul European de fotbal feminin din 2017.  Jocul se va disputa asta-seara, de la ora 20:00, pe stadionul “Nicolae Dobrin”, din Pitesti, si fi transmis in direct de Dolce Sport 2. La centru se […]

Horatiu Fesnic va conduce meciul Chiajna-Petrolul

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentsapr. 08, 2016

CS Concordia Chiajna (IF) – FC Petrolul Ploiesti (PH) Data: 2016-04-08; Ora: 20:30 Play-Out Liga I, Etapa 6 Stadion: Concordia (Chiajna – Ilfov) A: Fesnic Horatiu Mircea (Cluj-Napoca – Cluj; foto)

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!