Posts Tagged 'etapa 8'

Liga 1, Etapa 8: Tudor si Avram conduc jocurile de sambata

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentsaug. 25, 2017

Liga 1, Etapa 8

Liga 2, Etapa 8 | Arbitrii si observatorii jocurilor

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentssept. 21, 2016

Liga 2, Etapa 8

Liga 2 | Arbitrii jocurilor: Luceafarul – UTA si Juventus – Olimpia

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentssept. 19, 2016

Liga 2, Etapa 8

Liga 1: Arbitrii jocului Astra – Gaz Metan

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentssept. 19, 2016

Liga 1, Etapa 8

Liga 1: Fesnic si Coltescu arbitreaza jocurile programate astazi

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentssept. 18, 2016

Liga I, Etapa 8

Liga 1, Etapa 8: Arbitrii jocurilor programate vineri si sambata

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentssept. 17, 2016

Arbitrii jocurilor: Steaua – Viitorul si Poli – Concordia

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentsapr. 22, 2016

Play-Off Liga I, Etapa 8 SC FC Steaua Bucuresti SA (B) – SC FC Viitorul Constanţa SA Data: 2016-04-23; Ora: 20:30 Stadion: National Arena (Bucureşti – Bucureşti) A: Popa Cătălin (Piteşti – Argeş) A1: Urzică Vladimir (Piatra Neamţ – Neamţ)

Arbitrii jocului Petrolul – Botosani / Etapa 8, Play-Out

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentsapr. 21, 2016

Play-Out Liga I, Etapa 8 

Gradul de risc și observatorii LPF ai etapei a 8-a: PLAY OFF / PLAY OUT

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentsapr. 21, 2016

Adrian Cojocaru va conduce ultimul joc al etapei a 8-a din Liga 1

Posted by Ionut BorcanNo Commentsaug. 23, 2015

Liga 1, Etapa 8

Liga 1, Etapa 8: Arbitrii jocurilor programate astazi

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentsaug. 23, 2015

Liga 1, Etapa 8

Observatorii LPF ai meciurilor din etapa a 8-a a Ligii 1

Posted by Bogdan CiocoiuNo Commentsaug. 21, 2015

Liga 3, Etapa 8: Arbitrii si observatorii jocurilor programate sambata

Posted by ScoalaDeArbitriNo Commentsoct. 17, 2014

Liga 3, Etapa 8 Sambata, 18 octombrie 2014

Liga 3, Etapa 8: Arbitrii si observatorii jocurilor programate vineri

Posted by Ionut BorcanNo Commentsoct. 17, 2014

Liga 3, Etapa 8 Vineri, 17 octombrie 2014

Liga 2, Play-off & Play-out, Etapa 8 | Arbitrii si observatorii jocurilor

Posted by Ionut BorcanNo Commentsmai 28, 2014

Liga 3, Play-off & Play-out, Etapa 8 | Arbitrii si observatorii jocurilor

Posted by Ionut BorcanNo Commentsmai 27, 2014

Futsal, Liga 2, Etapa 8 | Delegari arbitri si observatori

Posted by Ionut BorcanNo Commentsnov. 17, 2013

 

Superliga, Feminin | Arbitrii etapei a 9-a

Posted by Ionut BorcanNo Commentsnov. 11, 2013

Liga I Feminin, Etapa 8 | Delegari arbitri

Posted by Ionut BorcanNo Commentsnov. 06, 2013

Liga I Feminin, Etapa 8   Echipe Arbitri 1 Heniu Prundu Bargaului – Ladies Targu Mures A: Ştefănuţi Claudiu (Năsăud – Bistriţa Năsăud)     A1: Rosca Mircea (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)   Data: 2013-11-09     Ora: 13:00 A2: Ungur Mihai (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)    Liga I Feminin, Seria NORD     Stadion: Heniu […]

Superliga, Feminin | Arbitrii etapei a 8-a

Posted by Ionut BorcanNo Commentsnov. 06, 2013

  Echipe Arbitri 1 AS FC ASA 2013 Targu Mures (MS) – FC Brazi A: Barbu Marian (Făgăraş – Braşov)     A1: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş – Braşov)   Data: 2013-11-10     Ora: 10:00 A2: Dragoş Bogdan Ioan (Făgăraş – Braşov)    Superliga, Liga I     Stadion: TRANSIL (Târgu Mureş – Mureş)  

Futsal, Liga I, Etapa 8 | Delegari arbitri si observatori

Posted by Ionut BorcanNo Commentsnov. 01, 2013

Liga 2, Etapa 10 | Delegari arbitri si observatori

Posted by Ionut BorcanNo Commentsoct. 25, 2013

Seria I din Liga 2 programeaza maine etapa cu numarul 10, in timp ce in Seria a II-a se va disputa etapa a 8-a. CCA a publicat numele arbitrilor si ale observatorilor care vor oficia la cele 11 jocuri.

Liga 2, Etapa 8 | Delegari arbitri si observatori

Posted by Ionut BorcanNo Commentsoct. 11, 2013

Seria I din Liga 2 programeaza maine etapa cu numarul 8, in timp ce in Seria II se va disputa etapa a 6-a. CCA a publicat numele arbitrilor si ale observatorilor care vor oficia la cele 10 jocuri.

Liga 3, Etapa 8 | Delegari arbitri si observatori

Posted by Ionut BorcanNo Commentsoct. 10, 2013

CCA a publicat arbitrii si observatorii care vor oficia la jocurile programate vineri si sambata, in etapa cu numarul 8 a Ligii a 3-a. Iata cine sunt acestia:

Prima etapa fara eliminari dupa 3 campionate de Liga 1

Posted by Ionut BorcanNo Commentssept. 25, 2013

Etapa de etapa, incepand cu cea de-a 3-a a sezonului 2010/2011 si pana in cea de-a 7-a, inclusiv, a actualului campionat, arbitrii au fost nevoiti sa utilizeze cartonasul rosu. S-au disputat astfel 108 etape, in care au fost acordate nu mai putin de 367 de cartonase rosii.

Liga 1, Etapa 8 | Arbitrii si observatorii jocurilor de luni

Posted by Ionut BorcanNo Commentssept. 22, 2013

FC Concordia Chiajna (IF) – SC FC OTELUL SA Galaţi Data: 2013-09-23; Ora: 19:30; TV: DolceSport Stadion: Concordia (Chiajna – Ilfov) A: Petrescu Radu (Bucureşti – Bucureşti) A1: Hulubei Daniel (Vaslui – Vaslui) A2: Constantinescu Andrei (Bucureşti – Bucureşti) R: Babadac Floarea Cristina (Alexandria – Teleorman) Obs: Huzu Aron (Sibiu – Sibiu; foto) Obs-joc: Calancia […]

Liga 1, Etapa 8 | Arbitrii jocurilor Botosani-Steaua si CFR-Pandurii

Posted by Ionut BorcanNo Commentssept. 22, 2013

FC Botosani (BT) – SC FC Steaua Bucuresti SA (B) Data: 2013-09-22; Ora:17:00; TV: DigiSport 1 Stadion: Municipal (Botoşani – Botoşani) A: Balaj Pavel Cristian (Baia Mare – Maramureş) A1: Nagy Miclos Istvan (Cluj-Napoca – Cluj; foto) A2: Gheorghe Sebastian Eugen (Suceava – Suceava) R: Dreve Dan Florin (Cluj-Napoca – Cluj) Obs: Boca Sorin (Iaşi […]

Liga 1, Etapa 8 | Arbitrii jocurilor programate sambata

Posted by Ionut BorcanNo Commentssept. 21, 2013

SC FC Braşov (BV) – SC Sporting Club SA Vaslui (VS) Data: 2013-09-21; Ora: 19:00; TV: DigiSport 1 Stadion: Tineretului (Braşov – Braşov) A: Kovacs Istvan (Carei – Satu Mare) A1: Marinescu Vasile (Bucureşti – Bucureşti) A2: Nicoară Marius (Băile Herculane – Caraş Severin) R: Chivulete Andrei Florin (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Abrudan Patritiu (Cluj-Napoca […]

Liga 1 | Arbitrii si observatorii primelor trei jocuri din etapa a 8-a

Posted by Ionut BorcanNo Commentssept. 19, 2013

AFC Săgeata Năvodari (CT) – ASC Corona 2010 Brasov (BV) Data: 2013-09-20; Ora: 19:00; TV: DolceSport Stadion: Farul (Constanţa – Constanţa) A: Popa Cătălin (Piteşti – Argeş) A1: Urzică Vladimir (Piatra Neamţ – Neamţ) A2: Velicu Bogdan (Bucureşti – Bucureşti) R: Marodin Ion Marius (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Ştefan Constantin (Bucureşti – Bucureşti) Obs-joc: Dobrescu […]

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!