ŞcoalaDeArbitri.Ro
Posts Tagged 'etapa 18'
Arbitrii jocurilor: Botoşani – Dinamo și Gaz Metan – Politehnica Iaşi
Liga 1, Etapa 18: Arbitrii jocurilor programate vineri si sambata
Liga 3, Etapa 18/20: Arbitrii jocurilor programate sambata
Liga 3, Etapa 18/20
Liga 3, Etapa 18/20: Arbitrii jocurilor programate vineri
Liga 3, Etapa 18/20
Liga 3, Etapa 16/18: Arbitrii si observatorii jocurilor
Liga 3, Etapa 16/18
Liga 2, Etapa 19: Arbitrii si observatorii jocurilor
Liga 2, Etapa 19
Liga 2: Arbitrii jocurilor din etapa 18
Liga 2, Etapa 18
Liga 2: Coltescu arbitreaza derby-ul Seriei a 2-a
Liga 2, Seria 2, Etapa 18
Liga 2, Etapa a 18-a: Arbitrii jocurilor programate sambata
Liga 2, Seria 1, Etapa 18
Liga 2: Tudor, la derby-ul Seriei I. Arbitrii primelor doua jocuri din etapa a 18-a
Liga 2, Seria 1, Etapa 18
Liga 1: Arbitrii ultimelor doua jocuri ale etapei a 18-a
Liga 1, Etapa 18
Liga 1, Etapa 18: Arbitrii jocurilor programate sambata
Liga 1, Etapa 18
Liga 1: Gradul de risc si observatorii LPF ai etapei a 18-a
Liga 1, Etapa 18
Liga 3, Etapa 18: Delegari arbitri si observatori
Liga 3, Etapa 18
Liga 1, Etapa 18: Arbitrii si observatorii ultimelor doua jocuri
Liga 1, Etapa 18 Luni, 23.02.2015
Arbitrii jocurilor: Steaua-Rapid, Astra-Chiajna, U Cluj-ASA. La toate vor fi aditionali / Liga 1, Etapa 18
Liga 1, Etapa 18 Duminica, 22.02.2015
Liga 1, Etapa 18: Arbitrii si observatorii jocurilor de sambata
Liga 1, Etapa 18 Sambata, 21.02.2015
Liga 1, Etapa 18: Arbitrii si observatorii primelor doua jocuri
Liga 1, Etapa 18 Vineri, 20.02.2015
Liga 1: Programul si observatorii meciurilor din etapa a 18-a
Liga 1, Etapa 18
Liga 2, Etapa 21 | Arbitrii si observatorii jocurilor
Liga 1, Etapa 18: Arbitrii jocurilor programate duminica
SCS FC CFR 1907 Cluj SA – FC Botosani Data: 2013-12-15; Ora: 17:30; TV: DigiSport 1 Stadion: Gruia (Cluj-Napoca – Cluj) A: Unimatan Paul (Zalău – Sălaj) A1: Bârjac Gabriel (Zalău – Sălaj) A2: Ciocănea Ioan Daniel (Sibiu – Sibiu)
Liga 1, Etapa 18: Arbitrii jocurilor de vineri si sambata
SC FC OTELUL SA Galaţi – ASC Corona 2010 Brasov Data: 2013-12-13; Ora: 17:30; TV: DolceSport Stadion: Oţelul (Galaţi – Galaţi) A: Avram Marius (Bucureşti – Bucureşti) A1: Avram Valentin (Bucureşti – Bucureşti) A2: Bârleanu Vlad (Bucureşti – Bucureşti) R: Marodin Ion Marius (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Huzu Aron (Sibiu – Sibiu)
© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare.
~ SITE-URI UTILE ~
Comentarii recente