Spania : Carlos Del Cerro Grande va arbitra finala “Copa del Rey” 2016

Postat de Bogdan CiocoiuNici un comentariumai 19, 2016

 La 3 zile dupa ce a castigat al-3-lea sezon de Europa League ,Sevilia va juca din nou cu trofeul pe masa. Se va intampla pe 22 mai pe  Estadio Vicente Calderón din Madrid, acolo unde va avea loc finala, “Copa del Rey”, dintre FC Barcelona si Sevilia. Intalnirea va fi arbitrata de catre Carlos Del Cerro Grande(foto:www.marca.com). Arbitri asistenti au fost desemnati Juan Carlos Yuste Jiménez ,Roberto Alonso Fernández. Jesús Gil Manzano va fi al-4-lea oficial.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!